• Dil:

 • Hakkımızda

  HAKKIMIZDA

  GENERAL Müteahhitlik Mühendislik İnşaat Elektrik Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. 2007 yılında Eskişehir’de kurulmuştur. Ödenmiş sermayesi 10.000.000 TL dir.

  General Müteahhitlik firması bir General Şirketler grubu üyesidir.

  GENERAL Müteahhitlik & Mühendislik müşteri ihtiyaçlarını ve taleplerini her daim karşılamak için çabalamakta ve onların bu ihtiyaçlarına çözümler getirmek için sürekli olarak kendisini geliştirmektedir. Bu süreçte müşteri odaklı çalışma felsefesi şirketimizin başarısına ve gelişmesine önemli katkıda bulunmaktadır. Amacımız; inşaat,elektrik ve mekanik proje ve  taahhüt işlerinizde ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm alanlarda sade ve innovatif bir hizmet sunumudur.

  VİZYONUMUZ

  İleriye yönelik görüşleri olan, ulusal ve uluslararası platformlarda rekabet yeteneğine sahip, sürekli kendini geliştirebilen bir kurum olmaktır.

  Müşteri odaklılık, profesyonellik, güvenirlilik, dürüstlük, hoşgörülülük, sürekli yenilenme, ulaşılabirlik, sorumluluk, problem çözümleme ise değerlerimizdir.

  MİSYONUMUZ

  Müşteri ihtiyaçlarını, zamanında ve gerekler doğrultusunda sağlamaktır.
  Firmamız tüm inşaat ,elektrik ve mekanik hizmetlerde; dizayn, montaj, bakım, kontrol ve test işlerini sağlamaktadır.

  HİZMETLERİMİZ

  GENERAL Müteahhitlik & Mühendislik  profesyonel teknik ve idari kadrosuyla  müşteri memnuniyetinin en öncelikli hedef olduğu bilinciyle inşaat ve elektromekanik disiplinlerinin ortak bir çatı altında yürütülmesinin çok önemli olduğu yüksek teknolojili sanayi tesislerinde, akıllı bina uygulamalarında, proses kontrol otomasyon üslerinde, tasarım, danışmanlık, taahhüt, malzeme veya işçilik temini, test ve devreye alma, bakım onarım vb. değişik uygulama alanlarında hizmet vererek müşterilerimizin en geniş isteklerinden en küçük ihtiyaçlarına kadar cevap verebilmeyi hedeflemiştir.

  GENERAL Müteahhitlik & Mühendislik başta TÜRKİYE olmak üzere Gürcistan Suudi Arabistan ve Körfez ülkelerinde çok uluslu projelerde başarılı çalışmalar yürütmektedir.